Praca jako

Praca dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Lokalizacja:

Niemcy

Stawka:

€ 1300.00 / h

Opis stanowiska

ZLECENIE DO MAŁŻEŃSTWA– KOLONIA
ZLECENIE OD ZARAZ /05/06.10.2018/

Zlecenie do małżeństwa, Pani  lat 79. Pan lat 89. Pacjentka cierpi na demencję, porusza się za pomocą balkonika. Pacjent cierpi na choroby wieku starczego, Podopieczny ma inkontynencję. Wymagają pomocy przy higienie, pielęgnacji. Dla Opiekunki wyposażony pokój, mile widziana Opiekunka niepaląca, z podstawową znajomością języka niemieckiego. Ważne - wymagane prawo jazdy.

Zlecenie trwa 2 miesiące. Wolny czas – codziennie 2 godziny.
Stawka miesięczna za to zlecenie 1400 Euro plus koszty transportu.

Oferujemy: opiekę koordynatora, opłacamy i organizujemy transport. Odprowadzamy co miesiąc składki do ZUS i podatek do Urzędu Skarbowego. Pensja rozliczana jest w systemie miesięcznym. Nasi Opiekunowie otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za usługi rekrutacyjno-marketingowe.

Do zadań Opiekunki na zleceniu należy pielęgnacja i wsparcie przy codziennych czynnościach Podopiecznych oraz dbanie o gospodarstwo domowe: lekkie prace porządkowe w domu, pranie według potrzeb, zakupy, przygotowywanie posiłków.

Zapraszamy osoby zainteresowane. Więcej informacji pod numerem telefonu 500 862 830 lub 52/362 3907 albo prosimy o zgłoszenia poprzez arkusz aplikacyjny na stronie:
www.freya-polwork.com

Zapraszamy do współpracy,
pozdrawiamy serdecznie Zespół Freya Pol-Work